Hodnotím bez obav!

Hodnocení výuky se týká nás všech. Už jsi ohodnotil/a výuku? IS/STAG je nyní otevřen pro hodnocení výuky a bude otevřen až do září - tak neváhej a hodnoť bez obav! Jak na to se můžeš podívat v tomto videu.

 


Naše aktivity

Naším cílem je přesvědčit vás, že hodnocení výuky má smysl, že je hodnocení anonymní a může přinést své ovoce. Chceme vám také prezentovat novinky a aktuality v hodnocení, mezi které patří: nově vytvořené a formulované otázky v hodnocení výuky, zveřejněné výsledky za zimní semestr nebo rozhodnutí o zvěřejňování podepsaných komentářů, včetně reakcí od vyučujících na tyto komentáře.

Soutěž

do 11. června 2017


Hodnoť bez obav a vyhraj!

1) Odpověz na soutěžní otázku: “Kolik bude odeslaných hodnocení předmětů výuky k 18. červnu 2017 včetně?” Svůj tip zašli na hodnoceni.vyuky@centrum.cz a to nejpozději do 11. června 2017.
2) Ohodnoť výuku a napiš k předmětu relevantní komentář - podepsaný. Budeš pak zařazen/a do slosování s ostatními studenty, kteří vyplnili hodnocení výuky a podepsali svůj komentář. Více zde.

Týden s hodnocením

9. - 11. května 2017


"Týden s hodnocením" se jmenovala akce, při které jsme se svým stánkem navštívili fakulty, ale vidět jste nás mohli také před bufetem EB nebo před menzou. U našeho stánku běželo video, které ukazuje, jak hodnocení vidí student a jak vyučující. Rozdávali jsme letáčky, placky i propisky, říkali detaily o hodnocení, vysvětlovali, že to más smysl, co je v hodnocení nového a odpovídali na vaše otázky.

Na leták z akce se můžete podívat zde.

Prezentace o hodnocení výuky

březen 2017


Na počátku letního semestru jsme po fakultách studentům prezentovali o hodnocení výuky. Zaměřili jsme se na důvody, proč studenti výuku nehodnotí, jaké jsou mýty o hodnocení a ukazovali jsme, že to smysl má. Součástí našeho výstupu byl také praktický příklad, jak hodnocení studentů změnilo výuku předmětu k lepšímu a ukázka, jak to vypadá ve STAGu, co vidí student a co vyučující.

Prezentaci si můžete prohlédnout zde.


 JAK HODNOTIT?

JAK UVIDÍ HODNOCENÍ VYUČUJÍCÍ? Na tyto otázky nám pomůžou najít odpovědi dvě videa - jak to vidí student a jak vyučující?

Jak to vidí student?

Odkaz na video

Jak to vidí vyučující?

Odkaz na video

Hodnotím bez obav!

 


Soutěž "Hodnotím bez obav!"Připravili jsme si pro vás soutěže s hodnocením výuky. Hodnoť bez obav a vyhraj! Detaily o soutěži si můžete také přečíst zde.

    Nejlepší odhad

  • Otázka pro všechny studenty UPa se týká počtu odeslaných hodnocení předmětů v IS/STAG.
  • Kolik bude odeslaných hodnocení k datu 18. června 2017 včetně?
  • 3 nejbližší tipy vyhrají ceny.
  • Své odpovědi zašlete na e-mail hodnoceni.vyuky@centrum.cz a to nejpozději do 11. 6. 2017.

Hodnoť a podepiš svůj komentář

  • Ohodnoť své jednotlivé předměty ve STAGu.
  • Přidej konstruktivní komentář a podepiš se.
  • Měj názor, mlčením se nic nezmění, zpětná vazba je žádoucí.
  • Losování tří studentů z řad těch, kteří odeslali podepsaný komentář při hodnocení výuky.
Hodnotím bez obav!

 


Kontaktujte nás

Máte nějaký dotaz, připomínku či podnět? Kontaktujte nás: srupa@upce.czRádi odpovíme na otázky týkající se hodnocení výuky a její kvality, proč hodnotit, že to má smysl a podobně. Ukážeme vám, že hodnocení je anonymní a že vyučující nevidí, kdo je autorem hodnocení či komentáře a že ho vidí pouze, pokud si to student přeje a podepíše se. Napište nám! Cokoliv doplníme či upřesníme a jakýkoliv podnět bereme :)

Copyright © SRUPa