Hodnocení výuky se týká nás všech. Už jsi ohodnotil/a výuku? IS/STAG je nyní otevřen pro hodnocení výuky a bude otevřen až do září - tak neváhej a hodnoť bez obav! Jak na to se můžeš podívat v tomto videu.

 


Naše aktivity

Naším cílem je přesvědčit vás, že hodnocení výuky má smysl, že je hodnocení anonymní a může přinést své ovoce. Chceme vám také prezentovat novinky a aktuality v hodnocení, mezi které patří: nově vytvořené a formulované otázky v hodnocení výuky, zveřejněné výsledky za zimní semestr nebo rozhodnutí o zvěřejňování podepsaných komentářů, včetně reakcí od vyučujících na tyto komentáře.

Týden s hodnocením


"Týden s hodnocením" - tak se jmenuje tradiční akce, při které svým stánkem návštívíme jednotlivé fakulty. U našeho stánku vám dáme letáček, bloky i propisky a řekneme vám detaily o hodnocení výuky. Vysvětlíme, že to má smysl, co je v hodnocení nového a zodpovíme podrobnější dotazy.

Na leták z akce se můžete podívat zde.

Prezentace na vašich přednáškách


V rámci Týdne s hodnocením navštěvujeme přednášky, kde vám ve stručnosti řekneme to zásadní - Proč hodnotit? Mýty o hodnocení; Jak může hodnocení změnit výuku; ukázky v IS/STAG... A novinky? Víte, že najdete v IS/STAG hodnocení jednotlivých předmětů? Víte, že když svůj komentář podepíšete, bude zveřejněn a vaši spolužáci se na něj budou moct podívat? A stejně tak se můžete podívat na předměty, které vás ve studiu teprve čekají...

Stavte se za námi v kanceláři SRUPa!


Zajímá vás téma hodnocení výuky, ale nestihli jste naše stánky? Zastavte se za námi v kanceláři SRUPa :) Napište nám na srupa@upce.cz nebo na náš facebook. Rádi vám zodpovíme jakékoliv dotazy, přijďte s námi o hodnocení výuky diskutovat...

Kancelář SRUPa je v 11. podlaží budovy G.


 JAK HODNOTIT?

JAK UVIDÍ HODNOCENÍ VYUČUJÍCÍ? Na tyto otázky nám pomůžou najít odpovědi dvě videa - jak to vidí student a jak vyučující?

Jak to vidí student?

Odkaz na video

Jak to vidí vyučující?

Odkaz na video

Hodnotím bez obav!

 


Kde můžete hodnotit a podívat se na výsledky hodnocení?


Kde můžete ohodnotit výuku?


Hodnocení je v IS/STAG.
V záložce Moje studium.
A vlevo záložka Hodnocení kvality.

  • Následně se vám zobrazí předměty, které jste absolvovali a které můžete hodnotit.
  • Po rozkliknutí předmětu se vám zobrazí otázky/tvrzení, na které vybíráte vaše odpovědi - hodnocení.
  • Můžete také napsat připomínku či komentář k předmětu. A to buď anonymně (výchozí) a nebo se můžete podepsat.
  • Pokud se podepíšete, bude vaše připomínka viditelná pro ostatní studenty (např. příští akademický rok, až si budou předmět zapisovat nižší ročníky).


Kde najdete hodnocení všechn předmětů?


Hodnocení všech předmětů je v IS/STAG.
Prohlédnout si je můžete pod záložkou Kvalita výuky.
A vlevo záložka Zveřejněné výsledky anket.

  • Následně si pak můžete procházet výsledky po fakultách, katedrách...
  • Nebo můžete předmět vyhledat podle jeho zkratky - překlknutím na "vyhledávání předmětů".
  • U vybraného předmětu si pak můžeme prohlédnout hodnocení i případné připomínky.

Hodnotím bez obav!

 


Kontaktujte nás

Máte nějaký dotaz, připomínku či podnět? Kontaktujte nás: srupa@upce.czRádi odpovíme na otázky týkající se hodnocení výuky a její kvality, proč hodnotit, že to má smysl a podobně. Ukážeme vám, že hodnocení je anonymní a že vyučující nevidí, kdo je autorem hodnocení či komentáře a že ho vidí pouze, pokud si to student přeje a podepíše se. Napište nám! Cokoliv doplníme či upřesníme a jakýkoliv podnět bereme :)

Copyright © SRUPa